-Menu główne-

 

· Aktualności

· Artykuły

· Wywiady

· NHL FAQ

 

 

 

 

-Drużyna-

 

· Kadra

· W systemie

· Sztab szkoleniowy

· Statystyki

· Terminarz

· Tabele

 

 

 

 

 

-Organizacja-

 

· Historia

· Afilacje

· Hala

· Raleigh

 

 

 

 

 

-Redakcja-

 

· Skład

· Współpraca

· Polityka prywatności

 

 

 

 

 

 

-Linki-

 

· Sportowe

 

 

 

 

 

 

 

Ostatni mecz:

 

Najbliższy rywal:

 

 

 

 

 

 

 

 

Afilacje

Pole tekstowe: Carolina Hurricanes posiada  dwie afilacje, w których ogrywa zawodników nie mieszczących się w składzie pierwszej drużyny.  Pierwszą afilacją Huraganów jest drużyna Albany River Rats, która na co dzień występuje w American Hockey League, drugą zaś ekipa Florida Everblades biorąca udział w rozgrywkach East Coast Hockey League.

Albany River Rats to jedna z czterech drużyn, które najdłużej występują w AHL. W 13 letniej historii drużyny, aż 100 zawodników trafiło dzięki wystepom w Albany do NHL.  W sezonie 1994-1995 drużyna ta była najlepsza w całej lidze, sięgając po Puchar Caldera. 

Zespół z Florydy należy do czołówki ECHL - w sezonie 2005/2006 Everblades zdobyli mistrzostwo American Conference.

Afilację River Rats Hurricanes dzielą z drużyną Colorado Avalanche. W umowie podpisanej na sezon 2006/2007 obydwie drużyny zobowiązały się dostarczyć do Albany po 10 zawodników. Umowa pomiędzy Canes, a Avs sprawiła, że obydwie drużyny drugi rok z rzędu szkolą swoich prospektów w tej samej drużynie.

Właścicielem drużyny Florida Everblades jest Peter Kormanos. Everblades to drużyna, do której najcześciej trafiają zawodnicy wybrani przez Canes podczas draftu. Tam pod czujnym okiem trenerów prospekci nabierają hokejowych szlifów i po kilku sezonach trafiają do AHL lub NHL.

Słuchaj meczów Canes

 

 

 

 

na żywo!!!

 

 

5 — 4

(OT)

 

Newsbar: Huragany nie obronią Pucharu Stanley`a! Ray Whitney podpisał nowy, trzyletni kontrakt. Albany River Rats awansowali do playoff. Scott Walker chce zostać w Raleigh